Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.
Slide 1

Wersja językowa

Wesprzyj fundację

Wspierając Fundację Pobliskie Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau, pomagasz nam ocalić od zapomnienia miejsca oraz artefakty, pozostałości po działalności kompleksu KL Auschwitz. Wspólna praca i pomoc pozwoli zachować niemych świadków tych tragicznych wydarzeń dla przyszłych pokoleń.

czytaj więcej

Współpraca


Kategoria: Współpraca

Pozostałości po działalności KL Auschwitz – Birkenau oraz jego podobozach są nadal obecne w przestrzeni publicznej oraz prywatnej. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszego zespołu udało się rozpoznać wiele z tych obiektów i odtworzyć ich historię. Analizując pozyskaną wiedzę uznaliśmy, że najlepszą formą ich prezentacji będzie ich pokazanie w ramach zorganizowanych wycieczek. W zależności od wymagań grupy, która w naszym rozumieniu stanowi od 10 do 40 osób, jesteśmy w stanie dopasować poziom merytoryczny oraz czas wycieczki.