Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.
Slide 1

Wersja językowa

Wesprzyj fundację

Wspierając Fundację Pobliskie Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau, pomagasz nam ocalić od zapomnienia miejsca oraz artefakty, pozostałości po działalności kompleksu KL Auschwitz. Wspólna praca i pomoc pozwoli zachować niemych świadków tych tragicznych wydarzeń dla przyszłych pokoleń.

czytaj więcej

Współpraca


Kategoria: Współpraca

Jak wiele fundacji, my również funkcjonujemy dzięki ludziom dobrej woli. Ich zapał oraz zaangażowanie jest bezcenne, jednak ogrom pracy i zadań nadal przerasta możliwości naszego zespołu. Jeśli chcesz nam pomóc i wspierać dzieło Fundacji Pobliskie Miejsca Pamięci Auschwitz – Birkenau to napisz do nas. Każda pomoc, akt dobrej woli oraz wsparcie przysłuży się realizacji naszego nadrzędnego celu jakim jest ocalić od zapomnienia pamięć oraz artefakty po niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz – Birkenau i jego podobozach.