Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.
Slide 1

Wersja językowa

Wesprzyj fundację

Wspierając Fundację Pobliskie Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau, pomagasz nam ocalić od zapomnienia miejsca oraz artefakty, pozostałości po działalności kompleksu KL Auschwitz. Wspólna praca i pomoc pozwoli zachować niemych świadków tych tragicznych wydarzeń dla przyszłych pokoleń.

czytaj więcej

Współpraca


Kategoria: Współpraca

Fundacja w ramach inicjowanych projektów zaprasza do współpracy. Informacje o aktualnych projektach zawarte są na naszej stronie www (Projekty). Jesteśmy również zainteresowani współpracą w ramach projektów zewnętrznych, których merytoryczny charakter jest zgodny ze statutowymi celami naszej Fundacji (Statut fundacji). W zależności od charakteru Państwa przedsięwzięcia możemy się w nie włączyć udzielając wsparcia lub być współpartnerem w realizacji przedsięwzięcia.